Президентът Румен Радев (вляво) и професор Христо Пимпирев
Снимка: Администрацията на президента
Президентът Румен Радев връчи националния флаг на антарктиците от 33-ата българска полярна експедиция. За трета поредна година нашата експедиция ще плава към Ледения континент с българския изследователски кораб „Св. св. Кирил и Методий“.


