FB_IMG_1763580991869

Първокурсници от Юридическия факултет на Софийския университет „Св. Климент Охридски“ се срещнаха с магистрати от Софийската апелативна прокуратура по повод Деня на отворените врати в институцията.

Административният ръководител на Софийската апелативна прокуратура Даниела Попова приветства младите студенти и сподели своя опит и впечатления от работата си в областта на наказателното право. „Наказателното право е изключително интересно. Не бих сменила професията си с никоя друга“, каза Попова.

 

Снимки: прсцентър

About The Author