FB_IMG_1725898825439

Кметът Васил Терзиев носи цялата отговорност за изрязването на дърветата по „Опълченска“, това заяви на брифинг в Столичния общински съвет (СОС) Антон Хекимян от ГЕРБ.

„Той еднолично е подписал договора, носи отговорността“, допълни Хекимян.

Днес в СОС се е провело извънредно съвместно заседание на три комисии, на което е имало изслушване на граждани по казуса, свързан с реконструкцията на улица „Опълченска“ в частта между булевардите „Сливница“ и „Тодор Александров“ и изсичането на дърветата.

Снимка :Фейсбук

About The Author