Бившият кмет на район „Искър“ обяви кандидатурата си за предстоящите местни избори на 15.06.2025 г. чрез публикация във Facebook. В нея той изразява увереност в подкрепата на избирателите и подчертава ангажимента си за по-спокоен, чист и подреден район „Искър“, както и за реализиране на визията за по-добър живот за настоящите и бъдещите поколения. Изборът, според него, е ясен – за „Искър“ и за неговите жители.