0ee8f6f3-ff6b-47c4-a423-cf494458746d

Днес във Висшето училище по телекомуникации и пощи (ВУТП) се проведе официална среща с г-жа Цветелина Вълчева, директор на 96-о СУ „Лев Николаевич Толстой“, г-жа Мариана Пенева, заместник-директор за гимназиалния етап, и ръководството на университета. В рамките на срещата беше подписан договор за учебно и образователно сътрудничество между двете институции, предвиждащ преподаватели от ВУТП да водят занятия по профилиращи учебни предмети за учениците от 11-и и 12-и клас, включително „Машинно обучение”, „Математически основи на машинното обучение и изкуствен интелект”, „Невронни мрежи” и „Евристични методи за прогнозиране”, съгласно информация от пресцентъра на висшето училище.

 

Снимка: ВУТП

 

About The Author