Няма да оставим децата да платят сметката за липсата на градски транспорт, заяви кметът на София.
Липсата на алтернативен план е обусловена от ограничените финансови ресурси – това заяви кметът на София Васил Терзиев пред представителите на медиите, коментирайки исканията на служителите в градския транспорт за увеличение на възнагражденията.
Видео: newshubbg.com