FB_IMG_1746093312490

На 1 юни 2025 г. от 10:00 ч. в спортното игрище зад Фантастико в Студентски град, София, ще се проведе спортно събитие с благотворителна кауза под мотото „Завинаги Здрави – Тренирай с кауза“. Инициативата е организирана от екипа на спортен клуб „33“, който обединява популярни треньори и фитнес ентусиасти с мисия за здравословен начин на живот и социална отговорност.

В кампанията участват добре познатите лица от клуба: Дани, Любо, Краси, Митко, Мони, Дидо, Стоян, Алекс и Галин, които ще водят тренировки и демонстрации на открито. Събитието цели да насърчи физическата активност, здравословния начин на живот и в същото време да подкрепи важна социална кауза.

Сред партньорите на инициативата са Български Червен кръст, Bianchi Coffee, Fitholic и Fit&Shape, които ще осигурят подкрепа и допълнителни активности за участниците.

Организаторите канят всички – начинаещи, напреднали и просто любители на движението – да се включат в деня на спорта и солидарността. Участието е безплатно, а всеки посетител ще може да се включи в групови тренировки, да се срещне с треньорите и да стане част от една вдъхновяваща инициатива.

Снимки: пресцентър

About The Author