Ексклузивни кадри на репортер от newshubbg.com заснеха автомобил с регистрация от София, който влезе в Морската градина във Варна. Случката се разигра днес, като колата беше забелязана да премине по алея, където по принцип автомобилният достъп е ограничен.
На мястото граждани се приближава до водача и влязоха в разговор с него. Отстрани изглеждаше, че правите бележка за нарушението, но е възможно и да се познавате. Не е ясно дали шофьорът е имал разрешение за влизане в зоната.
Случаят предизвикват пореден дебат около спазването на правилата за движение и опазването на Морската градина – едно от най-любимите места за разходка и отдих на варненци.
Видео: newshubbg.com