Изпълняващият функциите кмет на Варна Павел Попов откри IX издание на „Туризъм-Експо Дестинация Варна“ в новооткрития Конгресен център на хотел „Черно море“.
Попов заяви, че амбицията на общината е да наложи Варна като туристическа дестинация за четири сезона, да следва световните тенденции и да се утвърди сред водещите в бранша.
Още информация – линк в коментар.
Снимки: прсцентър
