Screenshot_20240730_091200

 

Нова туристическа автобусна линия №200 тръгва в София от 3 август. Тя ще се движи само през уикендите и ще се обслужва от двуетажни автобуси до 15 септември, съобщават от Центъра за градска мобилност. За нея ще важат превозните документи, издавани от ЦГМ. Целта е да се развие достъпът до повечето туристически обекти в София. Линията ще се движи в центъра на града със следния маршрут:

About The Author