Министър-председателят Димитър Главчев награди медалистите и класиралите се до 8-о място на Олимпийските и Паралимпийските игри в Париж, техните треньори и ръководителите на спортните федерации на гала в Министерския съвет. На събитието участва и министърът на младежта и спорта Георги Глушков.
Снимка :МС