fb_img_1747683785042

Завършиха индивидуалните срещи на кмета Васил Терзиев и заместник-кметовете Иван Василев и Никола Лютов с представителите на всички отзовали се политически сили в Столичния общински съвет, съобщава пресцентърът на общината. Кметът на София отправя нова покана за обща среща, посветена на бюджета на София, с представителите на всички политически сили в СОС в понеделник, 23 юни. 

 

Снимка: newshubbg.com 

 

About The Author