screenshot_20241212_103545_chrome

 

Пред медиите Ивелин Михайлов излезе с позиция по повод кризата с отпадъците в София, като защити столичния кмет Васил Терзиев и отправи критики към редица политически фигури и партии.

„Стига с тези игри. Време е да се поеме реална отговорност, а не да се търсят оправдания“, заяви Михайлов, подчертавайки, че кризата е резултат от дългогодишно бездействие и политически зависимости.

По думите му, за натрупаните проблеми вина носят Таки, Бойко Борисов и представители на „Да, България“, които според него са допринесли за състоянието на системата за управление на отпадъците.

Михайлов допълни, че подкрепя усилията на кмета Терзиев да въведе повече прозрачност и контрол в сектора.

 

Видео : прсцентър

About The Author