14800

Днес „Хвърковатата чета“ на партия „Величие“ посети Монтана, където официално беше открито ново средище на организацията. Събитието събра симпатизанти и граждани, които заявиха своята подкрепа за каузата за обединение и просперитет на България.

Представители на „Величие“ подчертаха, че инициативата е част от национална кампания, насочена към разширяване на структурите на партията в страната. Според тях целта е „град по град, сърце по сърце“ да се изгради по-силна връзка с хората и да се насърчи активното гражданско участие.

По време на откриването бяха представени приоритетите на формацията, сред които икономическо развитие, подкрепа за малкия и средния бизнес, както и засилване на обществения диалог по ключови теми за бъдещето на страната.

Организаторите заявиха, че ще продължат срещите си с граждани и в други населени места, като част от усилията за изграждане на широка обществена подкрепа в името на благоденствието и развитието на България.

About The Author