Негово Светейшество благослови членовете на Министерския съвет
Министър-председателят Димитър Главчев проведе среща с Негово Светейшество Даниил Патриарх Български и Митрополит Софийски. В рамките на разговора бяха констатирани традиционно добрите отношения между църковната и държавната власт, съобщават от правителствената пресслужба.
Снимка:МС