Бащата на загиналата Сияна – Николай Попов, съобщи, че семейството е получило 300 000 лева обезщетение. Той обяви, че част от средствата ще бъдат дарени за лечението на малкия Марти.
„Днес за първи път се почувствах малко по-добре, след като успяхме да докараме Марти в София. Представям си как би се вълнувала Сияна“, написа Попов в социалните мрежи.
Той допълни, че решението да помогнат на момчето е продиктувано от желанието паметта на дъщеря им да бъде свързана с добрина и надежда.
Марти продължава да се бори със заболяването си, а дарението ще осигури част от необходимите средства за лечението му в София.
Снимка: newshubbg.com